Nespavosť

Žijeme v čase stresu, spôsobeným neo-kapitalistickým a feudálnym prístupom k zamestnancom alebo agresivitou, emotívnym vydieraním a zastrašovaním zo všetkých strán. Jeden z prvých následkov stresu je nespavosť, vyčerpanosť a podráždenosť, čo spôsobuje vyčísliteľné straty aj pre zamestnávateľa vo forme zníženej pracovnej efektivity.

Je ale aj druhá stránka, ktorá sa dá vyčísliť len ťažko, a to je následok negatívnych emócií ktoré sú nechtiac ventilované aj v rodine. Efekt tohto je ďalekosiahly a spôsobuje okrem zlého spánku aj narušené vzťahy a nabaľovanie sa psychologických a emotívnych následkov, ktoré sa skôr či neskôr odrazia aj na samotnom zdraví človeka.

V nedávnej štúdii kliniky v Kalifornii testovali 3800 ľudí na následky stresu na nadobličky. Tento výskum zistil že z 3800 ľudí len štyria mali normálne fungujúce nadobličky bez potreby prevencie.

Ženšen od firmy ILHWA prináša dokázateľný efekt na schopnosť človeka zvládať stres a depresiu ako aj emotívne náročné medziľudské situácie. Ženšeňový extrakt ako čistý výťažok koreňa pôsobí proti depresii a emotívnej nestabilite.

Umožňuje to správna forma žatvy, a spracovanie celého koreňa enzymatickou fermentáciou (IH901) pod nízkym tlakom a nízkej teplote, umožňujúce zachovať dostatok aktívnych látok a vysokú kvalitu pre všetky ženšeňové výrobky.