Prečo si kupovať kvalitný ženšen

Najvyššia kvalita spracovania ženšenu IH 901

Nie každý má rovnaký úžitok zo ženšenu. Ako svetový líder v oblasti výskumu ženšenu bola firma ILHWA rozhodnutá nájsť riešenie problému absorpcie, keďže takmer polovica ľudí nedokáže spracovať ženšen. Vďaka vedeckému výskumu objavili ten hlavný metabolit a pomenovali ho IH 901. Spoločnosť ILHWA chcela nájsť vyvážený ženšenový extrakt, nie len zosilniť jednotlivé ginsenosidy. V roku 1999 získali 2 patenty na výrobu ženšenového extraktu metabolizovaním (fermentovanie) prostredníctvom ľudských baktérií.
V nasledujúcom období pokračovali vo výskume a vývoji fermentačného procesu s vysokým výťažkom enzýmu s ich svetoznámym extraktom ženšenu. Vytvorili ďalšie 2 patenty v rokoch
2009 a 2010. Výsledkom tejto práce je výrobok najvyššej kvality medzi kórejskými ženšenovými extraktmi na svete, ocenený aj svetovými vyznamenaniami.
Výrobky Ginst15 dodajú človeku 15 násobok aktívnych látok ženšenu vďaka patentovanému protopanaxadiolu firmy ILHWA menom IH901. Rýchlosť vstrebávania je 4-krát rýchlejšia. A úžitok zo ženšenu majú aj tí, čo by inak ženšen spracovať nevedeli.