Biely, červený a ILHWA extrakt

Extrakt bieleho ženšenu, gynsenozid Rd, Rb, Rc, pôsobí na nervové
disfunkcie, upokojuje, tonizuje, obnovuje bunky mozgu. Biely extrakt pomáha pri spracovaní cholesterolu a tukov. Pomáha s učením, mozgovým funkciám a vylepšuje pamäť. Niektoré výrobky obsahujú silnú koncentráciu bieleho extraktu využívanú pri liečbe Alzheimerovej choroby a epilepsie.

Extrakt, červeného ženšenu, saponíni Rg(R20), Rg(20S), pôsobí najmä pri zápaloch a nádoroch, pri vírusových infekciách, pomáha odbúravať cukor v krvi, efektívne čistí krv a
limfatický systém. Pôsobí na obnovenie buniek pečene. Riedi krv. Využíva sa pri liečbe následkov rádioaktívneho žiarenia či ako pomoc pri chemoterapii a rádioterapii (ožarovaní).


Výsledkom výskumu a vývoja firmy ILHWA je nový gynsenozid protopanaxadyolového typu R(20)S, hlavná zložka fermentovaného extraktu (IH-901), ktorý preukazuje protinádorové účinky. Rada výrobkov GINST15. IH-901 je patentovaná značka firmy ILHWA, ocenená na svetovej úrovni.
Viac tu:  https://www.korejskyzensen.com/kvalita 


Ženšen je adaptogén, obnovuje homeostázu v tele, účinkuje protistresovo a proti únave, podporuje syntézu DNA, RNA a proteínov. Ženšen znižuje únavu, posilňuje fyzickú zdatnosť, zlepšuje úroveň pozornosti a sústredenia, podporuje čistiace funkcie tela zamerané na odstránenie toxínov a podporuje urýchlenie liečby rôznych ochorení. Podľa čínskej medicíny uzatvára únik energie kvôli zdedeným nevýhodám, a tak má telo viac síl sa vysporiadať so stresom každodenného života. Ľahšie znovu nadobúda rovnováhu, harmóniu a silu.

Viac konkrétnych účinkov tu: http://korejskyzensen.sk/ucinky.php